O nas

Pracownię projektową Patio Studio założyliśmy w roku 2011, powstała z potrzeby realizacji pierwszego dużego projektu dla firmy koncernowej. Po zakończeniu prac, stanęliśmy przed decyzją czy kontynuować działalność na i tak już bardzo ciasnym rynku biur projektowych, czy może już nie podejmować wyzwania i po prostu nie ryzykować.

Jak widać zaryzykowaliśmy, dziś tego z pewnością nie żałujemy, jesteśmy młodą firmą pełną energii, pomysłów, ale również pokory. Zaufało nam wielu inwestorów prywatnych jak i biznesowych, co dla nas jest ogromną wartością i motorem napędowym do dalszego doskonalenia usług dla Państwa. Działamy głownie w Krakowie i okolicach, ale nasz zasięg to cały kraj. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.


Mamy to szczęście, że nasza praca jest również naszą pasją. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu, mamy okazję budować z Państwem wizję i obserwować jak jest wcielana w życie.

Patio Studio to zespół doświadczonych architektów oraz specjalistów z branż pokrewnych. Bierzemy udział w szkoleniach oraz wielu wydarzeniach krajowych oraz międzynarodowych, co pomaga nam śledzić najnowsze trendy oraz dopasowywać ofertę do zmieniających się potrzeb. Cechuje nas współczesna architektura, nowoczesny design, prostota i ponadczasowość.

Doradzamy na każdym etapie inwestycji. Zajmujemy się nie tylko pozyskaniem pozwolenia na budowę, adaptacją gotowych projektów, ale również urządzamy wnętrza pod klucz i organizujemy pełnobranżowy nadzór nad budową.

Kompleksowy projekt indywidualny to zarówno projekt domu, wnętrz, ale również i aranżacja otoczenia. Specjalizujemy się w doradztwie. Współpracujemy z firmami wykonawczymi, których kompetencje zostały potwierdzone referencjami.

Projektując wnętrza z upodobaniem wykorzystujemy elementy architektury betonowej połączonej z tradycyjnymi naturalnymi materiałami. Elegancki minimalizm i styl skandynawski zdecydowanie dominują w naszych projektach.

Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa potrzeby. Chcemy, by nasze projekty były odbiciem Państwa stylu życia. Będziemy zaszczyceni, jeżeli powierzą nam Państwo realizacje swoich marzeń. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.


Wybrane referencje
 

Projekt-budowy-zbiornika   Projekt-zaplecza-administracyjno-socjalnego   Projekt-zespolu-mieszkalno-uslugowego   Termomodernizacja

Wstecz